Eczane Tabelası

Eczane Tabelası

Eczane Tabelası

İstanbulun tüm semtlerine hizmet veren firmamızdan Eczane Tabelası fiyatı alabilir kaliteli malzemelerden sizin firmanıza  üretilen eczane tabelası uygun fiyatlar ile üretim yapılmaktadır.


Eczaneler toplumda insanların hastalandığında kolayca ulaşıp ilacını alabileceği noktalarda ve hasta psikolojisiyle kolayca ulaşıp ilacını alacağı şekilde belirgin yerler olmalıdır. Bu nedenle tabelaları da renkleri ve yapılarıyla kolay bulunabiliyor olmalıdır. Eczane Tabelaları daha kurumsal olmalı ve diğer iş kollarından ayrılacak şekilde kolayca fark edilmesi için kırmızı ve beyaz renklerde ve belli standartları içermelidir.

Eczane tabelası üretiminde pleksi levhalar ve vakumlu harflerden oluşturulmaktadır. Tabela eczanenin cephesinin büyüklüğüne göre şekillendirilmektedir.Eczane tabelası harfleri ışıklandırılmakta ve fark edilmesi sağlanmaktadır. Tabelanın diğer kısımları ışıklı üretilmemekte standartlar uygulanmaya çalışılmaktadır.

KURUMSAL HİZMET VE EKONOMİK FİYATLAR

Firma olarak eczanelerinizi en iyi şekilde belirginleşmek ve kurumsal standartlara uygun şekilde ve ekonomik fiyatlarla tabelalarınızı üretmekteyiz. Kullanılan malzemeler hava şartlarına uygun ve yıpranmayan malzemelerden oluşmaktadır.

Eczane tabelası modelleri 2014 yılında düzenlemeye gidilmiş ve sağlık bakanlığı eczaneler arasında haksız rekabetin önlenmesi ve hastanın ilaca ve eczaneye kolay ulaşımını sağlamak ve çevresel görüntü kirliliğinin önüne geçilmek üzere düzenlemeye gidilmiştir. Tabela büyüklüğü eczanenin cephesinin genişliğine ve boyutuna göre değişmektedir. Tabelada esas ışıksız olması ve taban pleksi harflerinde vakumlu olması standarttı getirilmiştir. İstenirse harfler ışıklı yapılabilmektedir.

Tabela da sadece kırmızı ve beyaz renklerin kullanılması esastır.

Bu renkler dışına çıkılamaz. Firmamız sağlık bakanlığı normlarına uygun tabelalarınızı,

•    Yer tespiti,
•    Boyut belirlemesi,

Malzeme Seçimi İle En Kısa Sürede Ve Ekonomik Fiyatla Yapmaktadır

Tabela yaptırırken mutlaka reklamcınızdan sağlık bakanlığı normlarına uygun çalışma yapması talebinizle paranızı çöpe atmaktan kurtulursunuz. Amaç tüm kurumsal olarak eczaneler arasında standart tutturarak zaten zor bir psikoloji olan hastalıkta hasta yakınlarının ilaca dolayısıyla tedaviye kısa sürede ulaşmasını sağlamaktır.

Eczaneler yirmi dört saat hizmet sunmak amacıyla hastalara yardımcı olmaya çalışmaktadırlar. Özveriyle hizmet eden eczaneler her şekilde hastaların ilaçlarını bulmak için çaba göstermektedirler. Bu kadar önemli olan hizmeti sunduğunuz mekanların görsel durumları da büyük önem taşımaktadır. Mesleki zorunluluklar içerisinde dükkanın tanınabilmesi ve çevreden belirgin şekilde ayrılması ve kolay bulunabilmesi de çok önemlidir. O nedenle firmamız eczane tabelalarına gerekli özen ve itinayı göstermektedir.

 

Eczane Tabela Fiyat, Eczane Tabela, Eczane Tabelası, Eczane Tabela Üretimi,  Eczane Tabela Yapanlar, Eczane Yeni Tabela, Eczane Tabela Örnekleri, Eczane Tabelaları

Hızlı Arama Whatsapp