Hakkımızda

VİZYONUMUZ

İstanbul merkezli kurulan ELSO Tabela Reklam İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye de kaliteden ödün vermeden yaptığı profesyonel uygulamaları ile sektördeki öncülüğünü sürdürmeyi hedeflemektedir. Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti ve çalışanlarımızın tatmin memnuniyeti bizim için her zaman ön plandadır.

* İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,

* Müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümler üretmek

* Müşteri memnuniyetini önde tutmak

* Pazar payını sürekli arttırmaktır.

 

MİSYONUMUZ

Misyonumuzun en önemli bölümü her zaman en iyiyi, en hızlı şekilde sunmak ve müşterilerimizin farklı beklentilerinin iyi niyetli ve profesyonel bir yaklaşım sergilemek kaydı ile karşılanmasını sağlamaktır. Güveninizi sağlamak ve memnuniyetinizin, menfaatlerimizin her zaman üstünde olması, yaşanabilecek problemlerinizi oluşmadan önlemek ve/veya çözmek başarımıza giden yolu açacaktır. Amacımız koşulsuz müşteri memnuniyetidir.

Başarma azmi: Reklam sektöründe kalitesindeki standartlarını sabit tutan ve hep en iyi olabilmeyi hedefleyen ve tabela firmamızın bu durumlara gelmesinde başarılı olma azmi ile hizmetlerimizi yapabilmemiz en büyük gururumuzdur.

Müşteri Odaklılık: Her geçen yeni gün bir kat daha yükselmenin daha da uzmanlaşmanın yolu siz müşterilerimizin memnun kalmasının en üst düzeye çıkarmaktan geçeceğine yürekten inanmaktayız.. Bunun için müşterilerimizle samimi, dürüt ilişkiler kurarak onları iyi anlayabilmeli ve doğacak küçük aksiliklere anında çözümler üreterek müşterilerimizin yanında olduğumuzu göstermeliyiz.

Dürüstlük: Firmamız Çalışanları, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla ilişkilerimiz şeffaf, uzun süreli, kalıcı ve dürüstlük esasına dayalı yürütülür. Bu yüzden müşterilerimiz bize, bizde müşterilerimize her zaman sonsuz güven duyarız.

Elso Reklam iş ilişkisi içinde olduğu kuruluşlarla karşılıklı güveni zedeleyecek davranışta bugüne kadar bulunmamıştır ve bulunmayacağını taahhüt eder.

Hakkımızda
Hızlı Arama Whatsapp