Led Ekran

Led Ekran

Gün ışığında ve karanlıkta yüksek performans göstermesiyle ön plana çıkan led ekranlar, dayanıklı ve uzun ömürlü olmalarıyla da fark yaratmaktadır. Özellikle dış koşullara; yağmur, kar gibi etkilere maruz kaldıklarında bozulmamalarıyla bilinen led ekranlar, firmaların reklam ihtiyaçlarını tam ve yerinde karşılamaktadır. Reklam sektöründe fark yaratan led ekran ürünleri Gusto led ile farklı bir anlayış, profesyonel hizmet garantisi ve firmanıza özel çözümlerle hayata geçiyor. 

Led ekran nedir ?
 
     Öncelik ile kısaca led ekran teknolojisinin prensibinden bahsetmek gerekir ise, led ekran teknolojisin de adından da belli olacağı üzere aydınlatma olarak led ışık kullanılmaktadır. Ve diğer ekranların aksine tek bir ışık rengi değil, kırmızı, mavi ve yeşil ana renkleri kullanılır. Böylece led ekran teknolojisi çok daha sağlıklı sonuçlar vermekte. Görüntüler çok daha net bir şekilde ekrana yansıtılır.

 

Led ekranın farkı nedir ?

Led ekranlarda, led ekranlarda olduğu gibi floresan ışığı kullanılmamaktadır. Floresan ışığı led ışıklarından çok daha kalın olduğundan, dolayısı ile ekranlar da kalınlaşmış olmaktadır. Yani en ince ekranları led ekranlarda bulmanız mümkün olmaktadır. Led ekranları güneş ve ışık vurduğunda seyretmeniz pekte mümkün olmaz iken, led ekranlar bu gibi dışı etkenlerden etkilenmezler ve görüntüyü izlemeye devam edilebilinir. Bunun yanı sıra led ışıklandırma, floresandan çok daha tasarruflu bir yöntem olmakta. Yani yeni nesil led ekranlar çok daha az enerji harcaması yapar ve ekonomiktir. Ayrıca led ekranlar çok daha uzun ömürlü olan ekranlar olmaktadır. Böylece aynı performansta çok uzun yıllar led ekranlar kullanılabilir.
 

Led Ekran Fiyatları

Tüm led ekran ürünlerinde teknoloji, kalite ve profesyonelliği birleştiren firmamızla led ekran ürünlerinde başarılı çizgiler firmanızın reklamlarıyla buluşuyor. Led ekran fiyatları istediğiniz ebatlar, kullanım alanı, kullanım şekli gibi kriterler doğrultusunda belirlenmektedir. Piyasadaki en uygun led ekran fiyatını veren firmamız, sizi düşünen ürünlerinin yanında cebinize dost reklam kampanyaları yapmanızı sağlamaktadır. 

Günün Her Saatinde Fark Edilin

Eski dönemde kullanılan tabelalar gündüz saatlerinde ilgi çekmezken akşam saatlerinde de yeterli ışık olmadığından zor okunuyordu. Ancak günümüzde led ekran teknolojisi ile bu sorun ortadan kalkarken artık işyerleri günün her saatinde kendisini gösterme şansı elde ediyor. Türkiye’nin led ekran üretimi ve satışında lider olan firmamızın ürünlerine bakmak ve fiyatlarını görmek isteyen kişiler  elsoreklam.com  sitesine giriş yapabiliyor. Bu siteye girdikten sonra istedikleri ebatlara göre led ekran fiyatları da karşılarına çıkarken uygun olarak görmeleri durumunda firmamız ile direkt olarak iletişim kurulabiliyor. Tüm iletişim bilgileri sitemizde ayrıntılı bir biçimde yer alıyor. Hemen iletişime geçerek siparişler verildikten sonra müşterilerimizin üretim ve montajı beklemesi sonrasında da ekranlarına kavuşması oldukça kısa bir süre almaktadır. 

 

Led Ekran, Led Ekran Fiyatları, Mağaza Led Ekran, Avm Led Ekran, Dış Mekan Led Ekran, İç Mekan Led Ekran, Outdoor Led Ekran, İndoor Led Ekran, Büyük Led Ekran, Dev Led Ekran

Hızlı Arama Whatsapp