Işıklı Tabela

Bir firmanın, bir markanın ya da bir kurumun tanıtılmasında en etkili yöntemlerden bir tanesi tabela ile tanıtım yöntemi olmaktadır. Günümüzde sokaklarda dolaşırken dahi; birçok işyerlerinin tabelasını okur ve inceleriz. Tabelalar bize o dükkan ya da iş yerinin ne tarz bir hizmet sunduğunu söyleyen araçlardır. Son teknoloji ile üretilen tabelalara baktığımızda da ışıklı tabelalar sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle de İstanbul, İzmir ve Ankara gibi; büyük şehirlerde insan kalabalığından ötürü firma ve de iş yerlerinin görülmesi zorlaşmaktadır. Bu zorluğu da gideren araçlar başta ışıklı tabelalar olmak üzere ve diğer tabela çeşitleri olmaktadır. Dolayısı ile de bir iş yeri sahibinin hizmete başlamadan önceki ilk düşüncesi tabela yaptırmak ya da nasıl bir tabela yaptıracağına karar vermek olmalıdır.

Işıklı tabelalar; özellikle gecenin karanlığında büyük bir işlev görerek işletmenin direkt olarak fark edilmesini sağlar. Genellikle kış aylarında gökyüzünün kararma saati 17.00 ile 18.00 arasında olduğunu düşünecek olur ve de büyük şehirler başta olmak üzere genel işten çıkış saatinin 20.00 civarı olduğunu varsayarsak; alışveriş yapacaklar ya da ürün alacak olan kişiler 20.00 civarında alışveriş merkezleri ya da mağazalara girmektedir. Bu noktada da karanlıkta yeni bir dükkan keşfetmek oldukça zordur. Işıklı tabelalar sayesinde hem iş yeri ya da işletme sahibi daha fazla kazanç sağlamış olur, hem de tüketici aradığı ürün ya da eşyayı almak için daha kolay iş yeri bulur.

Işıklı tabela yaptırmak isteyen iş yeri sahipleri kendilerine en kaliteli tabela hizmeti veren bir firma ile çalışmak isterler. Bu noktada biz; Elso Reklam firması olarak sizlere her zaman kalite düzeyi yüksek olan ışıklı tabelalar yapmak için son tabela ve son ışık teknolojisini kullanmaktan kaçmıyor ve de teknolojik ışıklı tabelalar sunuyoruz. Elso Reklam firması olarak gerek müşteri memnuniyeti, gerek ödeme kolaylıkları, gerekse de yapmış olduğumuz ışıklı tabelalar ile kusursuz hizmet vermek için ekibimizi de deneyimli üyelerden oluşturmaya gayret göstererek reklamcılık ve tabelacılık sektöründe emin adımlar ile yol kat etmekteyiz. Dolayısı ile de rakiplerimiz olan diğer reklam ve tabela firmalarından bir adım daha önde seyir göstermekteyiz.
Siz de dükkan, iş yeri, marka ya da firmalarınız için ışıklı tabela hizmeti almak istiyorsanız; firmamız olan Elso Reklamcılık’tan son kalitede sunulmuş ışıklı tabela hizmeti alabilir ve hizmet almak için de bizlerle iletişime geçerek ön görüşme yapabilirsiniz.

 

Işıklı Tabela, Işıklı Tabela m2 Fiyatı, Işıklı Tabela Fiyatları, Tabela Fiyatları​

Hızlı Arama Whatsapp