Totem Tabela

Totem Tabela; yol kenarlarında, sokak aralarında görülen tabelalardır. Birçok kişi totem tabela görerek o firmaya ya da kuruma gidip alışveriş yapmış ya da o firmanın çalıştığı sektörden hizmet almıştır. Öyle ki; reklam aracı olarak en fazla ilgi gören ve de geri dönüş alan tabela çeşidi totem tabela olmaktadır. Bu nedenle de birçok büyük kurum ya da resmi firma tabela çeşidi olarak; totem tabelayı kullanmakta ve totem tabela siparişi vermektedir.

Totem tabelalar genellikle inşaat ve yapı firmaları, uzun yolculuk esnasında kesinlikle geçilmesi gereken yollara yakın bulunan yiyecek firmaları, şirket ve holdingler tarafından tercih edilmektedir. Gerek duruşu, gerekse de büyüklükleri ile dikkat çeken totem tabelalar oldukça etkili reklam araçlarıdır.

Totem Tabelanın Yapım Aşamaları

1) Totem Tabela yapımında ilk aşama; tabelanın iskeletinin yapılışıdır. Totem tabelanın başarılı bir sonuca ulaşması için sağlam bir iskelete sahip olması gerekir. Genellikle yol kenarlarında bulunan totem tabelalar herhangi bir hasara ya da kazaya karşı dayanıklı olması gerektiğinden dolayı iskeleti büyük önem taşır.
2) Totem Tabela yapımında 2. Aşamaya baktığımızda; firma bilgilerini yazılacağı bölge ile iskeletin sabitlenmesi aşamasını görmekteyiz. Bu bölgede özenli bir şekilde yapılmalı aksi takdirde firma bilgileri estetik bir duruş sergilemez.
3) Totem Tabela yapımında 3. Aşamada yazıların yazılacağı bölgeye firmanın istediği isim ve de bilgiler yazılır
4) Totem Tabelada bir sonraki aşamada; yazı bölgesi ve demir iskelet birleştirilir.
5) Totem Tabela yapımında son aşamada ise; firma ya da kurumun istediği doğrultusunda LED ışıklı totem tabela ya da LED ışıksız totem tabela şeklinde hazır hale getirilir.
Elso Reklam firması olarak sizlere LED ışıklı totem tabelalar önermekteyiz. Yol kenarına konulan totem tabelalar gece karanlığında gerek sürücülerin ilgisini çekecek, gerekse de müşterilerinizi son derece hızlı bir şekilde bünyenize çekecektir.

Elso Reklam firmamız ise; yukarıda saymış olduğumuz totem tabela yapılışlarından her birinde hem dikkatli, hem güvenli hem de emin adımlar izlemektedir. Totem tabela yapımı konusunda usta personelimiz sayesinde totem tabela siparişlerinizden olumlu sonuçlar alacaksınız. Aynı zamanda da firmamız tarafından size söylenilen tarihte tam hazır bir şekilde tabelanızı alarak işlerinizin aksamasını önlemiş olacaksınız. Elso Reklam ve Tabela firmamızdan hizmet almak için bizle iletişim kanallarımız aracılığı ile iletişime geçebilir ve de totem tabela siparişinizi vererek %100 kaliteli reklam için ilk adımı atmış olursunuz.

 

Totem Tabela, LED Işıklı Totem Tabela, Led Ekran Totem Tabela, Işıklı Totem Tabela, Totem Tabela Fiyatları​

Hızlı Arama Whatsapp